CA Exotika-Siam Travel

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Dovolená 2021

Prodej letních zájezdů na sezonu 2021 zahájen.
Výrazné slevy za včasný nákup!

Jsme členy KHK

SLEVA

 

Na všechny zájezdy koupené u naší kanceláře vám bude poskytnuta speciální sleva

 

500,-czk

 

na smlouvu,která Vám bude ihned odečtena.

 

POČASÍ

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Japonský yen10019.84
Australský dolar116.06
Bulharský leva113.01
Egyptská libra11.43
Chorvatská kuna13.38
Indická rupie10029.75
Indoneská rupie10001.57
Kanadský dolar117.71
Marocký dirham12.44
Ruský rubl10030.53
Thajský baht10067.02
Turecká lira11.63

Odběr novinek

ID: 988279

Porto Bello Hotel *****

Termín: 22.01. (So) - 29.01. (So) 2022

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Katowice (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 9 243 Kč

Popis hotelu

Poloha
Luxusní 5* hotel se nachází u malebné pláže Konyaalti. Porto Bello Hotel se nachází cca 6 km od rušného centra Antalye, kde jsou obchody, bary a restaurace. Letiště v Antalyi je vzdáleno cca 25 km.

Pláž
Písčito-oblázková pláž se nachází cca 150 m od hotelu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, internetový koutek (za příplatek), 3 restaurace: hlavní restaurace servírující pokrmy formou bohatého bufetu, restaurace s občerstvením (otevřena od května do září) a restaurace a'la carte: italská a s rybími pokrmy (za poplatek cca 5 EUR/os., nutná rezervace). 5 barů: bar u bazénu, bar na pláži, bar s občerstvením (všechny tři bary otevřené od května do září), Porto Cafe a Vitamin Bar (za poplatek) servírující mnoho druhů čajů a šťáv. Dva venkovní bazény (lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma), z toho jeden se skluzavkami, 2 bazény pro děti (jeden krytý) a krytý bazén pro dospělé. Za poplatek: půjčovna aut, butiky, prádelna, lékař, kadeřnictví.

Strava
Program All Inclusive: jídla jsou servírována formou bohatého bufetu - snídaně (7:00-9:30), pozdní snídaně (9:30-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (18:00-21:00) v hlavní restauraci. Občerstvení - ve snack baru (14:00-15:30; od května do září), zmrzlina v plážovém baru (15:00-18:00; od května do září), káva v baru u bazénu a v snack baru (16:30-17:30), sendviče v baru u bazénu (12:00-15:30; od května do září), noční občerstvení v hlavní restauraci (23:00-23:30). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v Porto Cafe (8:30-24:00), nealkoholické nápoje a pivo podávané v plážovém baru (11:00-18:00). Lahvové nápoje, čerstvě vymačkané džusy a konzumace po půlnoci - za poplatek.

Sport a zábava
Porto Bello Hotel organizuje denní (např. aerobik, aquaaerobik, šipky, vodní pólo, stolní tenis) a večerní animace pro děti a dospělé (včetně diskotéky); parní lázeň, fitness klub. Za poplatek: vodní sporty, kulečník, procedury ve wellness centru a masáže. Pro děti je k dispozici: miniklub (4-12 let), dětské hřiště.

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***** 

Webové stránky
www.portobello.com.tr

Náš názor
Luxusní hotel pro náročné klienty. Porto Bello Hotel je velmi oblíbený mezi klienty, kteří jej cení zejména za perfektní služby a vynikající kuchyni. Další výhodou je bohatý program All Inclusive a krátký transfer z letiště.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování (7, 10, 11 nebo 14 nocí), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, jiné osobní výdaje a turecké vízum.

Název zájezdu v polském jazyce: Turcja - Riwiera wczasy

Od 26.4.2019 přestaly platit v Turecku bankovky o nominální hodnotě 500 EUR. Z tohoto důvodu mějte prosím na paměti, že touto bankovkou nebude možné platit průvodci fakultativní výlety. 

Jiné

TURECKÁ RIVIÉRA - základní informace

Měna
TL - turecká lira. Je třeba vzít s sebou EUR, popř. USD. Peníze je možné směnit ve směnárnách, na poště, v bance nebo na hotelové recepci (v hotelech je kurs zpravidla nejméně výhodný).

Úřední jazyk
Turečtina.

Spropitné
Je zvykem nechávání malých částek jako spropitné. Výdělky v Turecku nejsou velké a často je spropitné značnou finanční pomocí. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích.  

Čas
V Turecku je časový posun + 1 hodina oproti České republice.

Orientační ceny
Pizza cca 20 TL, 1,5 l vody cca 1,5-2 TL, pivo v obchodě cca 9 TL. Mimo obchody s potravinami se vyplatí smlouvat.

Pošta
Pošta je označena PTT (tmavě modrý nápis na žlutém pozadí). Na poště je možné koupit pohlednice, známky, telefonní karty a směnit peníze. V některých hotelech na recepci je možné zanechat pohlednice opatřené známkou. Při koupi pohlednic je dobré hned koupit i známky letecké pošty.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a na stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Karta se 100 jednotkami za cca 5 EUR stačí na krátký mezinárodní hovor. Náklady na roaming české mobilní sítě jsou poměrně velké, proto se prosím obraťte před odjezdem na operátora k ověření sazeb.

V oblasti 

Alanya
Je to v podstatě oblast v délce přes 50 km, kde se nachází četná turistická letoviska. Centrem Turecké riviéry je město Alanya s proslulou Kleopatřinou pláží a obrovským množstvím restaurací, barů, diskoték a jiné zábavy. Je to místo, kde se nemůžete nudit.

Side
Městečko ležící na poloostrově láká svými krásnými plážemi, malebným jachtovým přístavem a dobře zachovalými památkami z doby římské: amfiteátr a Apollónův chrám. V okolí samotného Side se nachází mnoho rekreačních míst, z některých je možné dojít po pláži až do centra města. Je to skvělý nápad na večerní procházky.

Belek
Nachází se pouhých 35 km od letiště a je nejluxusnějším letoviskem na Turecké riviéře. Zde se nachází luxusní hotely a golfová hřiště. Navíc široké písčité pláže, restaurace, obchody a zábavně-nákupní centrum.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska, Poznaně, Vratislavi, Krakova, Řešova, Štětína, Lodži a Bydhoště. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

TURECKÁ RIVIERA - PAMUKKALE - cena cca 63 EUR
Celodenní výlet do úžasného Pamukkale, zvaného díky své barvě Bavlněným hradem. Je to jedinečná kaskáda bílých vápencových teras a přírodních jezírek naplněných vodou z horkých pramenů vznikající 14 tisíc let. Celá oblast je národním parkem zapsaným na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Následuje procházka po ruinách města Hierapolis - antických lázních. Dochovalo se zde mnoho památek z římských časů: Velké lázně z 2. století, Frontinova ulice dlouhá cca 1 km, Apollónův chrám, posvátné jezírko, římské divadlo a další. 

NAKUPOVÁNÍ V ALANYI NEBO SIDE
Je to nabídka pro ty, kteří se chtějí přesvědčit, kolik je pravdy na příbězích o úžasných dovednostech tureckých zlatníků a výrobců kožené a textilní konfekce. Návštěvy v salónech zlatnického a koženého zboží budou příležitostí k nákupu i pro ty nejnáročnější. Dalším bodem programu bude návštěva obchodu s textilem. Ve chvílích, kdy se dokážete odpoutat od smlouvání, se s Vámi průvodce rád podělí o informace o kraji, jeho historii i současnosti. Samozřejmě najdeme čas na to, abychom Vám ukázali nejkrásnější panorama města. 

KAPPADOKIE - cena cca 137 EUR
Fascinující dvoudenní výlet ke kořenům křesťanství, do „měsíční krajiny“ tvořené skalními a podzemními městy. Je to jedinečná příležitost poznat přírodu, kulturu a historii Turecka. Cestou do Kappadokie zastavíme ve městě Konya a navštívíme Muzeum Mevlany - zakladatele řádu tančících dervišů. Navštívíme také největší karavanseráj v Turecku pocházející z 13. století (místo kde obchodovaly a nocovaly karavany). Po příjezdu do Kappadokie prohlídka jednoho z největších podzemních měst v Kaymakli. Další den odjezd do Göreme, kde uvidíme proslulé kostely vytesané ve skalách. V programu jsou také zastávky na vyhlídkových místech.

PERLY STAROVĚKÉ PAMFÝLIE - cena cca 60 EUR
Výlet, díky kterému poznáte úžasnou historii Turecka a krásu místní přírody. Během našeho výletu navštívíme Perge - nazývané také „malým Efesem“, kde se nachází zříceniny jednoho z nejlépe zachovaných helénistických měst. Následně navštívíme Národní park Kurşunlu, který uchvacuje nádhernými vodopády a nesčetnými druhy exotických ptáků a rostlin. Právě zde budeme mít čas odpočívat od horkého počasí a nabrat sílu k prozkoumání nejlépe zachovaného starobylého divadla v jižním Turecku - divadla v Aspendosu, kde se dodnes konají koncerty.

HAMAM - cena cca 25 EUR
Hamam, čili turecké lázně, jsou dědictvím tradice římských termálních lázní - institucí kdysi nezbytnou v každém městě, oblíbeným místem odpočinku starověkých Římanů, Řeků a Byzantinců. Časem lázně natolik srostly s obrazem tureckých měst, že si dnes většina Turků ani není vědoma jejich starověkého původu. V samotných lázních se však postupem času změnilo jen málo. Lázně jsou relaxací jak pro tělo, tak i pro duši. Sauna, koupele a masáže probíhají v příjemné atmosféře povídání a zábavy. V krásných mramorových interiérech nás čeká mimo jiné: mytí a peeling speciální rukavicí „Kese“, parní lázeň, polévání teplou a studenou vodou, masáž v pěně a olejích. Návštěva lázní je vždy jednou z nejhezčích vzpomínek na pobyt v Turecku.

ZELENÝ KAŇON - cena cca 55 EUR
Plavba po Zeleném kaňonu je fantastickým výletem pro všechny, kteří upřednostňují ticho, klid, rádi odpočívají v lůně přírody a obdivují pohádkové scenérie. Budeme si užívat smaragdově zbarvenou vodu průzračného jezera (tyrkysová barva vody je efektem rozpuštěných sloučenin vápníku) a blankytné nebe. Jezero je obklopeno horami, na kterých je vidět pasoucí se kozy. Pro osvěžení  zastavíme na koupání v křišťálově čisté vodě. Bude také přestávka na fotografování 
páté největší přehrady v Turecku - Oymapinar Dam, díky níž byla vytvořena hráz.

JEEP SAFARI - cena cca 39 EUR
Bláznivá výprava pro milovníky silných emocí. Asfaltové silnice a pohodlný autobus mohou nahradit horský výlet - ale to neuspokojí ty, kteří milují horskou divočinu, slunce, prach a vítr ve vlasech. S ohledem na ně jsme připravili program Jeep Safari. V horách najdeme stylové domky, neobvyklé výhledy a nepřeberné bohatství přírody. Uvidíte vesnickou mešitu a na oběd vás vezmeme do půvabné restaurace na řece Dimcay. Bude také příležitost zapálit si vodní dýmku.

MOŘSKÁ VÝPRAVA - cena cca 37 EUR
Prázdniny jsou dlouho očekávaným časem pro všechny. Byly vymyšleny právě proto, abychom se zrelaxovali a načerpali nové síly s pozitivní energií. Zveme vás na plavbu lodí - výlet ideální pro všechny, kteří chtějí uniknout z města,  od každodenního života a strávit báječný den v přírodě. Takže žádné časné vstávání, stres a spěch - dnes se vydáváme na plavbu. Slunce, jemný šum moře a malebná krajina vám spolehlivě umožní relaxovat. Během cesty si lze zaplavat v křišťálově čisté vodě, opalovat se a vychutnat si krásu půvabných zátok. Poplujeme také do Jeskyně pirátů, Jeskyně milenců a fosforeskující jeskyně. 

RAFTING - cena cca 35 EUR
Bláznivý rafting po horské řece kaňonu Köprülü. Abyste si mohli užít tuto zábavu, nemusíte být zkušeným sportovcem, protože sjíždění probíhá pod dohledem profesionálních instruktorů. Účastníci obdrží vesla, plovací vesty a helmy. Trasa má cca 14 km a samotný sjezd trvá cca 2,5 hodiny. Během cesty jsou plánovány zastávky, během nichž si budete moci odpočinout a zaplavat si v osvěžující křišťálově čisté vodě.

DELFINÁRIUM - cena cca 35 EUR
Srdečně zveme k návštěvě delfinária. Výlet Vám poskytne plno dojmů z kontaktu s těmito úžasnými zvířaty a obdivování jejich představení. Fantastické dobrodružství nejen pro nejmenší!!!

POTÁPĚNÍ - cena cca 52 EUR
Spolupracujeme s nejlepšími potápěčskými školami v Turecku. Tyto společnosti organizují potápění a školení jak pro individuální hosty, tak pro celé skupiny. Umožňují získat mezinárodní certifikáty a zkušeným potápěčům umožňují expedice do nejzajímavějších míst v okolí, zároveň poskytují vybavení a jištění. Pro všechny ty, kteří dosud neměli možnost vyzkoušet si toto úžasné dobrodružství, nabízíme program pro začátečníky. Instruktor představí všem základní principy potápění a seznámí s výstrojí. Poté s pomocí instruktora sestoupíme pod vodu. Během přestávky bude na palubě oběd. Přidejte se do exkluzivního klubu objevitelů hlubin!

MANAVGAT - cena cca 42 EUR
Výlet, který umožní poznat blíže tureckou realitu. Navštívíme tradiční orientální bazar, kde budeme moci pozorovat místní obyvatele při nakupování nebo si sami nakoupit turecké pochoutky. Po pobytu na rušném trhu se vydáme na klidnou plavbu lodí po řece Manavgat, která končí malebným ústím do Středozemního moře. Odpočineme si na pláži, kde se studená sladká říční voda mísí s teplou slanou mořskou vodou. Následně navštívíme jednu z největších mešit na Turecké riviéře s impozantním interiérem plným ornamentů.

POZNEJ ALANYI - cena cca 42 EUR
Během výletu poznáte i neobvyklá místa v Alanyi. Nejdříve vyjedeme na proslulou horu v Alanyi - Kale, kde se z vyhlídkového místa rozprostírá krásný výhled na pláže a přístav. Následně navštívíme jeskyni Dim, která je jednou z nejdelších jeskyní v Turecku. Během procházky uvidíme nádherné skalní útvary - stalagmity a stalaktity. Po prohlídce jeskyně se vydáme na oblíbené piknikové místo u řeky Dimcay. V restauraci, která je umístěna na plovoucí plošině, si dáme „turecký oběd“ a odpočineme si od horka. Po relaxu u řeky se vydáme na přístavu v Alanyi, kde nastoupíme na loď. Obeplujeme poloostrov a uvidíme symbol města - Červenou věž a jeskyně ukryté uprostřed skal, kde se kdysi ukrývali např. piráti. 

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není CK, ale místní cestovní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Organizuje také jejich program, stanovuje ceny a termíny odjezdů, proto je nutno případné reklamace směřovat přímo na tohoto organizátora. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétní informace obdržíte na požádání u našeho zástupce. Delegát je pouze prostředníkem pro evidenci zájemců o fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé zájezdy organizovány. Ceny výletů se liší v závislosti na umístění hotelu.

Víza

Vízum
Občané ČR cestující do Turecké republiky musí mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dnů od data vstupu na území Turecké republiky. Toto opatření nabylo účinnosti 1.1.2015. Při cestách do Turecka je nutno vzít na vědomí, že imigrační úřady a letecké společnosti striktně kontrolují tuto povinnost. 
Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje českým občanům, aby si před cestou ověřili u zastupitelského úřadu navštěvovaného státu, zda se podmínky pro vstup a pobyt nezměnily.

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza.

Upozornění! Výše uvedené podmínky byly uvedeny ke dni 2.3.2020 a mohou se změnit.

Upozornění! Každý turista je povinen vyplnit vstupní formulář do Turecka, který musí být vyplněn teprve v letadle při cestě do Turecka a poté jej předat úředníkovi během hraniční kontroly po přistání.

22.01. (So) - 29.01. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute9 243 Kč
Vybrat termín
29.01. (So) - 05.02. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute12 507 Kč
Vybrat termín
05.02. (So) - 12.02. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute13 744 Kč
Vybrat termín
05.02. (So) - 19.02. (So) 2022 - 15 dní, 14 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute19 645 Kč
Vybrat termín
12.02. (So) - 19.02. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute12 546 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměTurecko
MístoTurecká riviéra
HotelPorto Bello Hotel
Pokoj Economy
Termín22.01.2022 - 29.01.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Poznámka *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...