CA Exotika-Siam Travel

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Dovolená 2021

Prodej letních zájezdů na sezonu 2021 zahájen.
Výrazné slevy za včasný nákup!

Jsme členy KHK

SLEVA

 

Na všechny zájezdy koupené u naší kanceláře vám bude poskytnuta speciální sleva

 

500,-czk

 

na smlouvu,která Vám bude ihned odečtena.

 

POČASÍ

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro125.94
Americký dolar121.67
Britská libra129.90
Švýcarský frank123.48
Japonský yen10019.93
Australský dolar116.79
Bulharský leva113.26
Egyptská libra11.42
Chorvatská kuna13.43
Indická rupie10028.88
Indoneská rupie10001.48
Kanadský dolar117.34
Marocký dirham12.46
Ruský rubl10028.13
Thajský baht10069.40
Turecká lira12.67

Odběr novinek

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

1. Úvodní ustanovení
MILAN MÁDLO - CESTOVNÍ AGENTURA EXOTIKA se sídlem 17. listopadu 216,Pardubice,53002, IČO 684 67 591, (dále jen CA)  je oprávněná na základě živnostenského listu provozovat činnost cestovní agentury. Předmětem činnosti je prodej zájezdů renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří (dále jen CK) , se kterými má uzavřenu obchodní smlouvu o zprostředkování prodeje zájezdů. Všechny CK, jejichž zájezdy jsou zařazeny do databáze zájezdů na serveru CAEXOTIKA.CZ, jsou řádně pojištěny proti úpadku.
V databázi zájezdů CA nejsou u jednotlivých zájezdů uvedena jména pořadatelských cestovních kanceláří. Na vyžádání je CA poskytne klientovi i před podpisem cestovní smlouvy.  

2. Objednávky
Návštěník serveru CAEXOTIKA.CZ si může objednat jeden nebo více nabízených zájezdů. CA považuje objednávku za platnou, pokud je řádně a kompletně vyplněna a odeslána přes formulář na serveru CAEXOTIKA.CZ. Objednávka nesmí obsahovat nepravdivé informace (např. neplatné telefonní číslo, e-mail, apod.). Po obdržení platné objednávky zájezdu ze strany klienta provede CA rezervaci zájezdu u pořádající CK. U nezávazné objednávky CA v momentu objednávání zájezdu zákazníkem, neví zda je daný zájezd volný či nikoli.  V případě, že je rezervace neúspěšná (nelze ji uskutečnit např. z důvodu vyčerpání kapacity), CA bez prodlení informuje klienta. 
Pokud dojde ke zjištění, že klient uvedl v objednávce nepravdivé informace, je CA oprávněna tuto objednávku dále nevyřizovat. CA si rovněž vyhrazuje právo nevyřizovat objednávky klientů, kteří již dříve podepsali cestovní smlouvu a poté neuhradili objednaný zájezd nebo těch klientů, kteří opakovaně neodeslali zpět do CA podepsanou cestovní smlouvu a to i bez odpovědi zákazníkovi. CA si vyhrazuje právo po objednávce na opravu případných nepřesností, které mohou vzniknout při ručním přepisu zájezdu do databáze serveru.

3. Rezervace
Jakmile dojde k potvrzení rezervace zájezdu u CK na základě nezávazné objednávky klienta, CA zasílá klientovi e-mailem, faxem nebo poštou cestovní smlouvu s potřebnými pokyny. Pokud se jedná o on-line rezervaci, tak cestovní smlouva je odeslána na e-mail v okamžiku zakončení rezervace potvrzovací sms. Klient je povinen zkontrolovat a doplnit údaje do cestovní smlouvy, smlouvu podepsat a obratem odeslat zpět do CA v co možná nejkratší době. Klient je rovněž povinen uhradit zálohu nebo doplatek zájezdu ve stanoveném termínu. Za následky zpožděné platby (ze strany CK může dojít ke stornu rezervace nebo zájezdu) nenese CA odpovědnost. Cestovní smlouva se stává závaznou v okamžiku zaplacení zálohy. 

4. Platební podmínky 
Úhrada zájezdů objednaných více než 1 měsíc před nástupem probíhá zpravidla tak, že klient zaplatí zálohu ve výši 50% z ceny zájezdu, doplatek do plné ceny zaplatí 1 měsíc před odjezdem. U zájezdů typu Last Minute a zájezdů objednaných méně než 1 měsíc před nástupem platí klient vždy plnou cenu zájezdu. 
Konkrétní platební podmínky daného zájezdu se řídí platebními podmínkami jednotlivých cestovních kanceláří. Zákazník je vždy CA informován před podpisem cestovní smlouvy o termínech a výši plateb. 
Klient je povinen použít takové formy úhrady, která umožní včasné připsání částky na účet CA či CK - převodem z účtu, složením hotovosti na účet CA či CK v pobočce příslušné banky, hotovostní úhradou na pobočce CA, příp. poštovní poukázkou. Za následky způsobené zpožděním plateb nenese CA odpovědnost. CA nevystavuje žádné doklady o zaplacení vyjma řádného příjmového dokladu v případě hotovostní úhrady na pobočce CA. Zákazník si jako doklad o platbě musí ponechat výpis z účtu, případně doklad o zaplacení vydaný bankou. 
Pokud ve výjimečném případě CK zruší pořádaný zájezd, CA resp. CK bez zbytečného odkladu vrátí platbu za takto zrušený zájezd. CA nenese odpovědnost za další případné náklady, které v takovém případě vzniknou klientovi.

5. Cestovní doklady
Cestovní doklady a pokyny k odjezdu obdrží klienti zpravidla týden před odjezdem od CA nebo pořadatelské CK. Letenky však mohou být předány až na letišti před odletem. U zájezdů Last Minute jsou cestovní doklady a pokyny předány v nebližším možném termínu po podpisu cestovní smlouvy a úhradě zájezdu.
 
6. Zrušení smlouvy ze strany účastníků zájezdu
Storno podmínky se řídí storno podmínkami pořádající CK, u které byl zájezd rezervován a zaplacen.

7. Osobní údaje
Veškeré osobní údaje a záznamy klientů jsou plně chráněny v souladu s platnými zákony České republiky o ochraně osobních dat, zejména podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Poskytnutím svých osobních údajů a odesláním objednávkového formuláře resp. cestovní smlouvy klient uděluje CA souhlas se zpracováním a uchováváním svých osobních údajů v souladu s příslušnými právními předpisy.

Vytvářím objednávku...